1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie


Części i Akcesoria

Oryginalne Części Zamienne

W ofercie naszej Stacji posiadamy szeroką gamę oryginalnych części zamiennych do samochodów koncernu Toyota zarówno z rynku Europejskiego jak i Amerykańskiego. Zastosowanie właśnie oryginalnych części zamiennych gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, niezawodności i komfortu, a także najwyższą jakość serwisu oraz bezproblemową eksploatację pojazdu. Będąc częścią globalnego koncernu jesteśmy w stanie dostarczyć większość z 1,8 miliona numerów katalogowych:

- części przeglądowe i naprawcze,
- części blacharskie,
- opony (letnie i zimowe),
- felgi (stalowe i aluminiowe)
- oleje i płyny eksploatacyjne.

 

Oraz części regenerowane


Oprócz części fabrycznie nowych oferujemy także części regenerowane z pełną gwarancją producenta. W przypadku zamówienia takich części w celu dodatkowego obniżenia kosztów wymagamy od klienta zwrotu części uszkodzonej.

Są to między innymi:
- rozruszniki
- alternatory
- sprężarki klimatyzacji
- przekładnie kierownicze
- chłodnice cieczy
- turbosprężarki
- automatyczne skrzynie biegów
- głowice silnika
- blok silnika z układem korbowo-tłokowym
- ¾ kompletnego silnika (bez osprzętu)


Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się atrakcyjne cenowo części oryginalne z linii OPTIFIT. Są to części produkowane w Europie, przeznaczone głównie do samochodów po gwarancji. Pomimo niższej ceny części te posiadają wszystkie cechy części oryginalnych, są idealnie dopasowane, równie niezawodne i z taką samą gwarancją producenta.
Są to między innymi:
- żarówki
- pióra wycieraczek
- klocki hamulcowe
- akumulatory
- tłumikiAkcesoria

Praktycznie do każdego modelu Toyoty produkowanego na rynek Europejski posiadamy szeroką gamę praktycznych i użytecznych akcesoriów. Tylko oryginalne akcesoria Toyoty gwarantują perfekcyjne dopasowanie do samochodu, ponieważ skonstruowano i wykonano je z tą samą dbałością o jakość i bezpieczeństwo użytkowania co cały samochód.Kosmetyki samochodowe Toyoty

Kosmetyki samochodowe Toyoty to zestaw wysokiej jakości środków do pielęgnacji pojazdu. Ich zadaniem jest ochrona i utrzymanie doskonałego wyglądu samochodu.
Wszystkie nasze środki ochronno-pielęgnacyjne są zalecane przez Toyotę – idealnie dobrano je do modeli produkowanych przez koncern Toyota.


Mając praktycznie bezpośrednie połączenie z centralnym magazynem w kraju
i z magazynem europejskim (Belgia) w zdecydowanej większości standardowy czas dostawy zamówionych części trwa do 48 godzin roboczych dla zamówień krajowych i do 72 godzin roboczych dla zamówień z magazynu europejskiego. W pewnych warunkach jesteśmy w stanie sprowadzić części nawet na następny dzień roboczy.


Na życzenie możliwa jest wysyłka części za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej UPS.


W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-ej do 18-ej oraz w soboty od godziny 8-ej do 14-ej.

Nr konta: 35 1140 1225 0000 5604 6600 1001

 Wykaz do   ustawy z dnia 15 maja 2015r. (Dz. U. 2015, poz.881) do pobrania plik wykaz-wydanych-zaswiadczen.pdf