1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie


Flota

Dlaczego warto wybrać flotę samochodów marki TOYOTA?

 

TOYOTA pomaga firmom w zdobywaniu silnej pozycji rynkowej.
Dostarczamy nowoczesne, niezawodne i ekonomiczne samochody zapewniając obsługę posprzedażną, w tym serwis floty samochodowej, na najwyższym poziomie.


Samochody marki Toyota są jednymi z najchętniej wybieranych pojazdów do firmowych flot ze względu na swoje wyjątkowe właściwości. Osobom zarządzającym flotą zależy na niskich kosztach eksploatacji oraz wysokich wartościach rezydualnych, a sami  użytkownicy są najczęściej zainteresowani bezpieczeństwem, przestrzenią, komfortem
i wyglądem samochodu. Toyota oferuje korzyści zarówno jednej, jak i drugiej grupie, co czyni ją wyjątkowym partnerem Klientów Flotowych.


Niezależnie od tego, czy jesteś reprezentantem średniej czy małej firmy, instytucji państwowej czy korporacji międzynarodowej, nasze rozwiązania dostosowujemy zawsze do Twoich potrzeb Klienta Flotowego.


Decydując się na zakup samochodów flotowych marki TOYOTA, Twoja firma zyskuje wiele korzyści: bezawaryjność, najmniejsza utrata wartości, super oszczędne silniki zarówno diesla jak i benzynowe, ekologiczna flota czy najlepsza jakość obsługi klienta wg. magazynu Auto Świat to tylko niektóre z nich.


Tworzymy produkty i programy flotowe aby osiągnąć jeden podstawowy cel: całkowite zadowolenie i satysfakcję Klienta, który użytkuje samochody naszej marki. Nieustannie dążymy do tego, aby współpraca z nami była równie przyjemna jak jazda Toyotą.


Jeśli jesteś zainteresowany oszczędnościami w ramach posiadanej przez Twoją Firmę floty samochodowej, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: flota@toyota.rzeszow.pl, a my skontaktujemy się w celu przedstawienia najkorzystniejszej oferty przygotowanej dla Twojej Firmy.


Zapraszamy.

20141030_085600

Paweł Drozd
Specjalista Działu Sprzedaży Flotowej
Tel. 17 855-52-88 w. 124
Tel. kom. 784-508-690
e-mail:pawel.drozd@toyota.rzeszow.pl
e-mail:flota@toyota.rzeszow.pl