1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie


Serwis Blacharsko – Lakierniczy

Dział likwidacji szkód

 

Serwis TOYOTA DAKAR świadczy usługi w zakresie napraw powypadkowych pojazdów, jak również szeroki zakres usług lakierniczych. Nasi doradcy udzielą Państwu wszelkich informacji na temat procesu likwidacji szkody, od zgłoszenia szkody w Towarzystwie Ubezpieczeniowym, do uzyskania odszkodowania po zakończeniu naprawy. Wszystkie naprawy wykonywane są z użyciem oryginalnych części TOYOTY, co gwarantuje przywrócenie uszkodzonego pojazdu do stanu sprzed zdarzenia.


Współpracujemy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi takimi jak: PZU S.A., Allianz, Ergo Hestia, co pozwala Państwu na dokonanie bezgotówkowego wykonania naprawy. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług jest wynikiem wieloletniego doświadczenia i ciągłego doskonalenia naszego personelu.

 

WAŻNE:

W przypadku unieruchomienia Państwa pojazdu w wyniku kolizji drogowej i konieczności holowania pojazdu do najbliższego Serwisu bądź miejsca zamieszkania, prosimy o kontakt z Pomocą Assistance zawartej w Państwa polisie ubezpieczeniowej (nr telefonu widnieje w potwierdzeniu zawarcia polisy AC/OC/NW).

 

Usługi oferowane przez Serwis blacharsko-lakierniczy:
- naprawy powypadkowe pojazdów
- profesjonalne usługi blacharsko-lakiernicze
- wymiana uszkodzonych szyb czołowych
- wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy pojazdu (szczegóły w ASO)
- rozliczenie bezgotówkowe .